PARTITS CAP DE SETMANA

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

Futbol 11

EquipPartitCampDataJornadaConv.HoraResultat
Segona Catalana SubGrup 1.BTORROELLA U.E."A"-QUART UE "A"CAMP DE FUTBOL SEM DE TORROELLA DE MONTGRI28.11.211115:0016:302-0
Tercera Catalana-------
Preferent Juvenil A GRUP 2GRANOLLERS E.C."A"-QUART, U.E. "A"CAMP DE FUTBOL MUNICIPAL DE GRANOLLERS28.11.211015:4517:151-1
1a Juvenil B GRUP 14FARNERS C.E. "A"-QUART, U.E. "B" 27.11.21914:4517:450-1
2a Juvenil C GRUP 2BELL LLOC C.P. B-QUART U.E. C26.11.21918:3019:302-2
Cadet Preferent A GRUP 2QUART U.E."A"-MOLLET U.E. CF "A"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ27.11.211014:0015:002-2
1a Cadet B GRUP 16LLORET CF "A"-QUART U.E."B"CAMP DE FUTBOL MPAL. DE LLORET DE MAR27.11.21917:4518:451-1
2a Cadet C GRUP 2QUART U.E."C"-SILS C.F."A"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ28.11.21911.3012:302-5
Preferent Infantil GRUP 2QUART U.E."A"-VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "B"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ27.11.211011:3012:301-0
1a Infantil B GRUP 18QUART U.E."B"-ESCOLA F.BOSC DE TOSCA C."A"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ27.11.21915:4516:451-2
1a Infantil C GRUP 17FORNELLS UE "A"-QUART U.E "C"CAM DE FUTBOL MPAL JOAN BUSO28.11.21912:1513:152-1
1a Infantil DGEIEG "A"-QUART U.E."D"CAMP DE BUTBOL MPAL TORRES DE PALAU28.11.21913:0014:000-3

Futbol 7

EquipPartitCampDataJornadaConv.HoraResultat
Preferent Aleví A GRUP 6QUART U.E."A"-BISBALENC AT. "A"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ27.11.2110AJORNATAJORNATAJORNAT
Preferent Aleví B GRUP 5VILABLAREIX FUTBOL CLUB"A"-QUART UE "B"CAMP DE FUTBOL MPAL DE VILABLAREIX27.11.2110AJORNATAJORNATAJORNAT
1a Aleví C GRUP 13GIRONA F.C."C"-QUART U.E."C"CAMP DE FUTBOL MPAL. TORRES DE PALAU27.11.2199.3010.302-4
1a Aleví D GUP 10FARNERS C.E."A"-QUART I.E."D"CAMP DE FUTBOL MPAL DE SANTA COLOMA DE FARNERS28.11.21910:1511:151-0
1a Aleví EQUART U.E."E"-FUNDACIO ESPORTIVA OLOT "D"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ28.11.21909:4510:456-3
2a Aleví F GRUP 30CELLERA C.F."b"-QUART U.E."F"CAMP DE FUTBOL MPAL. DE LA CELLERA DE TER27.11.21911:0012:002-6
2a Aleví GDESCANSA-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀDESCANSADESCANSADESCANSADESCANSADESCANSA
Preferent Benjamí A GRUP 6QUART U.E. "A"-PERELADA C.F."A"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ27.11.2110AJORNATAJORNATAJORNAT
Preferent Benjamí B GRUP 7SANT CELONI FUTBOL CLUB "B"-QUART U.E. "B"CAMP D'ESPORTS MPAL. DE SANT CELONI27.11.211009:0010:002-6
1a Benjamí C GRUP 19DESCANSADESCANSADESCANSADESCANSADESCANSADESCANSADESCANSA
1a Benjamí D GRUP 20QAURT U.E."D"-BANYOLES C.E. "C"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ27.11.21908:1509:153-3
1a Benjamí E GRUP 21QUART U.E."E"-GEIEG "B"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ28.11.21908:1509:1510-1
Prebenjamí A GRUP 7SANTA EUGENIA CLUB FUTBOL "A"-QUART U.E."A"CAMP DE FUTBOL MPAL. CAN GIBERT27.11.21909:3010:300-10
Prebenjamí B GRUP 7QUART U.E."B"-CALDES DE MALAVELLA U.E."A"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ27.11.21908:1509:153-9
Prebenjamí B GRUP 7QUART U.E."B"-RACING BLANENC F.C."B"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ28.11.21109:4510:4510-1
Prebenjamí B GRUP 7QUART U.E."C"-TORDERA C.F."A"-CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ28.11.21TORDERA C.F. "A" (RETIRAT)TORDERA C.F. "A" (RETIRAT)TORDERA C.F. "A" (RETIRAT)TORDERA C.F. "A" (RETIRAT)
Equip
Partit
Camp
Data
Jornada
Conv.
Hora
Resultat
Segona Catalana
CAL AGUIDO A.D."A"-QUART UE "A"
07.11.21
8
10:45
12:15
1-2
-
-
-
-
-
Preferent Juvenil A
QUART, U.E. "A"-ESOLA F.GIRONES SABAT "A"
06.11.21
7
11.00
12.30
0-1
1a Juvenil B
QUART, U.E. "B" - CAL AGUIDO, A,D,"A"
06.11.21
6
13:45
15:00
1-1
2a Juvenil C
QUART, U.E. "C" - BASE LLAGOSTERA CLUB DE FUTBOL "A"
07.11.21
6
15.45
16.45
6-0
Cadet Preferent A
GRANOLLERS E.C."B"- QUART, U.E. "A"
07.11.21
6
11:30
12:30
4-0
1a Cadet B
QUART, U.E. "B" - MONTESSORI PALAU C.C.E "A"
07.11.21
6
11:30
12:30
6-3
2a Cadet C
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL "A" QUART, U.E. "C"
06.11.21
6
14:45
16:00
1-2
Preferent Infantil
MOLLET UE CF "A" QUART, U.E. "A"
07.11.21
7
14:45
16:00
0-1
1a Infantil B
FUNDACIO PRIV.ESP.DE BEGUT "A" QUART, U.E. "B"
06.11.21
6
14:15
15:30
1-2
1a Infantil C
QUART U.E."C"-MALGRAT C.D."A"
CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ
07.11.21
6
14:00
15:00
5-0
1a Infantil D
QUART, U.E. "D"-SANTA EUGENIA CLUB FUTBOL "B"
06.11.21
6
16:00
17:00
8-2
Preferent Aleví A
PERELADA C.F. "A"- QUART, U.E. "A"
06.11.21
7
10:00
11:00
4-3
Preferent Aleví B
QUART U.E."B"-LLAGOSTERA-COSTA BRAVA SAD U.E."A"
CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ
06.11.21
7
09:45
10:45
3-4
1a Aleví C
QUART, U.E. "C" - U.E.COMACROS "A"
06.11.21
6

    08:15

09.15
5-3
1a Aleví D
QUART, U.E. "D" - MALGRAT C.D."A"
CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ
07.11.21
4
08:15
9.15
2-3
1a Aleví E
BASCARA F.C."A"- QUART, U.E. "E"
07.11.21
6
08:15
09:15
4-10
2a Aleví F
QUART, U.E. "F" - PENYA BONSAIRES E "B"
CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ
06.11.21
6
09:45
10.45
10-0
2a Aleví G
QUART, U.E. "G" - ESCOLA F. GIRONES-SABAT "D"
CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ
07.11.21
6
09:45
10.45
12-2
Preferent Benjamí A
FIGUERES U.E."A" - QUART, U.E. "A"
07.11.21
7
08:30
09:30
2-4
Preferent Benjamí B
QUART, U.E. "B" - CASSA UD "A"
07.11.21
7
09:45
10.45
13-3
1a Benjamí C
QUART, U.E. "C" - VILABLAREIX FUTBOL CLUB "D"
CAMP DE FUTBOL MPAL. GAUDENCI SELLÉS ROMÀ
06.11.21
6
08:15
09:15
9-1
1a Benjamí D
MONTESSORI PALAU CCE "B"-QUART, U.E. "D"
06.11.21
6
11:15
12:15
7-3
1a Benjamí E
ESCOLA F.BOSC DE TOSCA C "C" QUART, U.E. "E"
07.11.21
6
09:00
10:00
0-3
Prebenjamí A
CASSA US "A"-QUART UE "B"
07.11.21
6
08:00
09:00
5-0
Prebenjamí B
QUART UE "A"- QUART UE "C"
07.11.21
6
08:00
09:00
10-0
Prebenjamí A
-
-
-
-
-
-
-
Prebenjamí A
-
-
-
-
-
-
-